5 listopada, 2015

Dostawa i płatności

PROCES ZAMÓWIENIA


Zamówienie zostanie przekazane do realizacji w momencie zaksięgowania kwoty zakupu na wskazanym poniżej koncie. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia, w celu identyfikacji wpłacającego i przyspieszenia procesu wysyłki.

Na wskazany w poprzednim kroku adres e-mail zostanie wysłane podsumowanie zamówienia wraz z danymi do przelewu, a także informacja o wysyłce paczki. Towar zostanie przygotowany do wysyłki po zaksięgowaniu kwoty zakupu na koncie.

Dane do przelewu (będą również w korespondencji e-mail):

Anpiyo Clothing

al. jana Pawła II 23a/39

80-462 Gdańsk

nr. rachunku bankowego : 19 1140 2004 0000 3302 7685 7468

Anna Piecunko

Tytuł przelewu:  Numer zamówienia

OPCJA “PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE”


Wybór opcji “płatność przy odbiorze”, oznacza płatność gotówką (jedyna możliwość) w momencie odbierania przesyłki od kuriera, w okienku pocztowym lub siedzibie ANPIYO. Należność za całą wartość zamówienia (wraz z kosztami wysyłki) należy przekazać kurierowi, pracownikowi poczty lub osobie upoważnionej z ramienia ANPIYO. Prosimy o przygotowanie w miarę możliwości odliczonej kwoty.

W momencie nadania towaru wysyłana jest wiadomość e-mail oraz sms, w których zawarta jest informacja o numerze paczki, który jest niezbędny w procesie kontrolowania przesyłki.

Potrzebujesz porady lub pomocy związanej z zakupami?
Z radością Ci pomogę 🙂

Ania: Tel. +600-991-405

Możesz również po prostu wysłać maila: kontakt@anpiyo.pl