Projekt dotyczy ubrań

Colorful hands up - happiness or help concept


ANPIYO to projekt, który dotyczy ubrań, to już wiadomo. Wygodnych, oryginalnych, dobrej jakości ubrań:) Jednak są jeszcze inne aspekty. Jednym z nich jest społeczność.

Życie w społeczności, nawet jeśli jest się największym na świecie indywidualistą, jest czymś bardzo potrzebnym. Wśród ludzi możemy wymieniać się poglądami, spostrzeżeniami a przede wszystkim umiejętnościami. I o to właśnie chodzi w ANPIYO.

Chciałybyśmy brać udział w wymianie umiejętności, umożliwiać ją innym i propagować. Nie chodzi nam tylko o tego rodzaju zapłatę (tzw.wymianę barterową), chodzi też o miłe spędzenie czasu i o naukę.

Pewnie wielu z Was spotkało ciekawe osoby w różnym wieku. Być może wielu z Was myśli czasem, że starsi ludzie mogliby nauczyć czegoś młodszych. I wcale nie chodzi o wykłady z historii a szydełkowanie, naukę gotowania wg starych receptur czy nawet tego, jakie grzyby w lesie można zbierać a jakich nie.

Znacie pewnie kogoś, kto uprawia jakiś niezwykły zawód, może jest trenerem judo, może potrafi tworzyć aplikacje a może ma trójkę dzieci i jest rodzicem na pełen etat.

A może Wy macie do zaoferowania swoją wiedzę? Umiecie gotować, pisać, znacie zasady panujące w prawie, które mogą komuś pomóc, umiecie szyć? Zastanówcie się jakie macie doświadczenia i co możecie zaproponować innym osobom:)

Każdy może nas czegoś nauczyć i warto jest wymieniać się swoimi umiejętnościami, żyć w grupie zachowując tym samym swoją indywidualność. W ten sposób każdy z nas zdobędzie nowe umiejętności i rozwinie te, które już posiada. A przede wszystkim doceni wiedzę, którą ma a nad którą niekoniecznie się zastanawiał:)